پشتیبان واتساپ

درباره ما

مشاوره و ثبت شرکت ها ، اسم و علامت تجاری و برند و مشاوره و اخذ انواع سیستم های بهبود کیفیت و استانداردهای ISO

بیش از 8 سال تجربه

درباره آریا بهبود

شرکت آریا بهبود متشکل از کارشناسان متخصص، مجرب و کارآزموده در زمینه ثبت، تغییرات و تصمیمات شرکت ها ، ثبت اسم و علامت تجاری و برند ، اخذ مجوزات تولیدی و صنعتی  و همچنین مشاوره و اخذ سیستم های بهبود کیفیت و استانداردهای ISO آمادگی کامل خود را برای خدمت رسانی به مشتریان گرامی اعلام مینماید.

شرکت آریا بهبود ازقدرمندترین و تخصصی ترین مجموعه های ارائه کننده خدمات مشاوره سیستم های بهبود کیفیت،استانداردهای ISO و خدمات اداری صنعتی  در ایران می باشد که خط مشی خود را بر ارائه خدمات فوق با سریعترین زمان ممکن قرار داده و کسب رضایت مشتریان را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است.

خط مشی

شرکت آریا بهبود در راستای رشد و ارتقاء سطح سازمان در تمامی ابعاد و کسب رضایتمندی مشتریان و ایجاد تعادل بین خواسته ها و انتظارات کلیه ذینفهان با انتخاب اهداف زیر مدنظر قرارداده است.

- گسترش فرهنگ مشتری مداری

- کسب برتری نسبت به رقبا

- بالابردن فرهنگ علمی و عملی پرسنل

اهداف مدیریتی سازمان :

مفهوم کیفیت امری فراگیر بوده و تمامی فعالیت و منافع سازمان به نوعی به آن موثرند و همچنین ارتقاع کیفیت از طریق مشارکت گروهی کارکنان و با بکارگیری ارتباط موثر درون و برون سازمانی و از طریق آموزش و تفویض اختیارات حاصل خواهد شد.

لذا با انتخاب استانداردهای ISO 9001 , ISO 10004 , ISO 10002  سازمان موارد زیر را متعهد میگردد. رعایت و ضوابط بین المللی پایش و اندازه گیری رضایت مشتری، انجام خدمات به صورت سریع، رسیدگی به شکایات، مقاصد و جهت گیری کلی سازمان در زمینه رسیدگی به شکایات به صورت اثر بخش

همچنین اینجانب متعهد میگردم که خط مشی در تمامی سطوح سازمان درک شده و به اجرا در آمده و استقرار و تداوم و بهبود مستمرسیستم ها بر عهده اینجانب میباشد .درضمن خط مشی توسط اهداف قابل اندازه گیری ، پشتیبانی و درصورت لزوم برای تداوم مورد بازنگری قرار میگیرد

برخی از مشتریان ما

ارائه بهترین استراتژی

شروع به کار با آریـــــــــا بـــهـــــــبــــود؛ تعیین استراتژی های مرتبط با نیاز مشتری و ارائه بهترین پیشنهادات

وفاداری مشتری

ایجاد ارزش برای مشتری و تبدیل رضایت مشتری به وفاداری مشتری

خدمات سریع

انجام خدمات مورد تایید مشتری با حداکثر کیفیت در حداقل زمان ممکن

بهترین راهکار

ارائه بهترین پیشنهاد ها در جهت تامین نیازهای مشتری

بررسی دقیق

شناخت وضع موجود و درک نیازهای مشتری

ارائه خدمات

برخی از خدمات ما

برخی از خدمات آریـــــا بــــهــــبود در ادامه آورده شده است. چنانچه سوالی در مورد هر کدام داشتید می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

ثبت شرکت

شرکت در لغت به معنای شریک شدن در مال یا کاری می باشد. در اصطلاح حقوقی، شرکت به قراردادی گفته می شود که بر مبنای آن شرکا سود حاصل از شرکت را بین خودشان تقسیم می کنند. انواع شرکتها عبارتند از: شرکت تجاری و شرکت مدنی. همچنین، شرکت تجاری ، خود به هفت قسم تقسیم می گردد : شرکت سهامی، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت تضامنی، شرکت مختلط غیر سهامی، شرکت مختلط سهامی، شرکت نسبی و شرکت تعاونی تولید و مصرف.

ثبت اسم و علامت تجاری

برند (Brand) یک نماد مشخص، مارک، لوگو، اسم، کلمه و یا جمله‌ای است که شرکت‌ها برای تمایز محصول خود از دیگران استفاده می‌کنند. ترکیب یک یا چند مورد از این عناصر می‌تواند برای برندینگ یا برندسازی و ایجاد یک هویت برند به کار گرفته شود. برند، می‌تواند متعلق به یک کالا یا تولیدکننده، یک خدمت یا موسسه خدماتی، یک شرکت یا سازمان و یا یک شخص ،مکان، رویداد یا حتی مذهب و عقیده باشد.

صدور استانداردهای ایزو

همانطور که سازمان بین المللی استاندارد برای زبان های مختلف به صورت متفاوتی ترجمه می شد تصمیم گرفته شد که ایزو نام اختصاری کوتاه برای سازمان ISO باشد. امروز ایزو به کنفدراسیون نمایندگان بیش از 150 کشور تبدیل شده است و بیش از 16500 استاندارد های بین المللی را منتشر کرده است. آنها به صورت منظم ملاقات می کنند تا استاندارد های مدیریت جدید تری را توسعه دهند.

خدمات اداری صنعتی

تعریف کارت بازرگانی: کارت بازرگانی مجوزی است که به دارنده آن اعم از شخص حقیقی یا حقوقی اجازه داده می شود به امر تجارت خارجی بپردازد براساس مقرراتی که در حال حاضر در درست اجراست اعتبار کارت بازرگانی از تاریخ صدور یکسال می باشد و تمدید کارت بازرگانی نیز با ارائه مدارک لازم برای مدت مذکور انجام می گیرد. جواز تاسیس: جواز تاسیس صنایع اولین گام تاسیس و راه اندازی یک کارخانه در داخل شهرک صنعتی است. چنانچه تصمیم به فعالیت خارج از شهرک‌های صنعتی دارید اخذ جواز تاسیس برای شما مناسب نیست. البته جواز تاسیس بغیر از احداث کارخانه برای ثبت برند و علائم تجاری نیز کاربرد دارد. پروانه بهره: پروانه بهره برداری مجوزی است که به کلیه واحدهای صنعتی که اقدامات لازم برای نصب ماشین آلات خط تولید ، تامین نیروی انسانی مورد نیاز و تولید آزمایشی را انجام داده باشند اعم از اینکه دارای جواز تاسیس یا اعلامیه تاسیس بوده و یا نباشند داده می شود. کد اقتصادی: کد اقتصادی شناسه ای 12 رقمی است که پس از تشکیل پرونده و تعیین حوزه توسط سازمان امور مالیاتی و اقتصادی کشور به اشخاص حقیقی و حقوقی تعلق می گیرد. مطابق قانون تجارت تمامی شرکت ها تا دو ماه پس از ثبت شرکت موظف به اخذ کد اقتصادی و انجام امور مالیاتی مربوطه می باشند.

تماس فوری با ما

همین حالا کار با آریــا بــهــبــود را شروع کنید!

ادامه مطلب